ייעוץ שינה לגיל הרך

​תחת המטרייה של הדרכות ההורים, באותה גישה דיאלוגית רכה, ישנה אפשרות לקבל ייעוץ אישי בנושא שינת הילדים/התינוקות.

תשכחו מה ששמעתם על יעוץ שינה שדומה לאילוף! זהו לא ייעוץ שינה צר בו מלמדים שיטה אחת להרדים את הילד ומשוחחים רק על עליה. אצלי ההתייחסות היא רחבה יותר, מתוך אמונה שהאופן בו ילדכם נפרד מהיום ועובר למצב שינה- יש בו הרבה מעבר לטכניקה, אלא עולם של יחסים, צרכים ורגשות. לכן בדיאלוג, בהקשבה לצרכי הילד, בהתחשב בכל נסיבות חייו, בקצב שלו ובהתאם לרוח ההורים - נתאים את הפתרון לבעיה. מדובר בתהליך מדורג, שפוי ומקיף.

השינוי יכול להתחיל גם אצלכם כבר עכשיו!  רוצים לתאם הדרכה אישית אונליין, בלי לצאת מהבית?  

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם לתיאום!

מה היתרון ביועצת שינה שהיא גם מדריכת הורים?

מדריכת הורים שמתמחה גם בשינה, ובפרט בגיל הרך, תראה לא רק את בעיית השינה פרופר, אלא תבחן בראייה מערכתית את התמונה ותדע לשייך קושי לעוד משתנים. כך יאותר הפתרון האידיאלי למשפחה וימנע שימוש בשיטות הרדמות שאינן מתאימות (דבר שעלול לקרות כשמתעסקים אך ורק בשינה עצמה). לפעמים הקושי בשינה הוא סימפטום לקושי אחר, לא מודע, שצריך לזהות אותו ולתת לו מענה מדוייק ככל שניתן. לא פלסטר. ולפעמים זוהי אכן בעיית שינה נקודתית שהתרחשה בגלל הרגל, חוסר שימת לב, או חוסר ידע. גם בזה נוכל לטפל ביחד, בצורה ממוקדת שתתאים לאמונות ההורים.

כל ילד וכל בית הוא אחר והאתגר הוא להתאים את הפתרון ההולם ביותר לדיאדה שאתם. 

 

נכון ששינה היא פעולה טבעית שאין צורך ללמוד אותה, אך עובדה היא שהרבה הורים חסרי אונים סביב נושא השינה של ילדיהם, ולזה נרצה לתת מענה. מהפן ההתנהגותי אני מלמדת איך לא להקנות הרגלים שבהמשך ייצרו תלות מיותרת, ואיך להפטר מאלה שכבר ישנם. ניתן גם ללמוד להרדם עצמאית ובנחת מגיל מאד צעיר אם זה לא נוצר מעצמו. 

גישתי מתאימה גם למי שמתקשה לקבל את רעיון "אימוני השינה" שיש היום, שהרי אני לא מאמינה שצריך "לאמן" תינוק/ילד לישון. מי שצריך את ההדרכה הוא ההורה שאבד עצות, ולא הילד. 

אני כן מאמינה במיגור התניות שהורים לפעמים יוצרים למרות שאין בהם צורך.

אני מאמינה ששינה מושפעת מאד מיחסי הורה-ילד גם לאורך היום, ולא רק בלילה. נסכים שיחסים אפשר לתקן ולשפר בעזרת ייעוץ, ודרך כך, גם את השינה.

הדרכת ההורים ממוקדת השינה שלי פונה לתינוקות מיום היוולדתם ועדלגיל החביון, כשלכל גיל מותאמים פתרונות אחרים, תואמים שלב התפתחותי.

מסלולים

ליילודים עד גיל 5 חודשים תתאים שיחת ייעוץ שינה בגישת "שפת התינוקות דנסטן".

בגיל הזה לא עושים תהליכי חינוך כלל אלא מתמקדים יותר בעבודה של ההורה על הקשבה פעילה, הבנת צרכי התינוק ורכישת כלים להקל עליו את ההסתגלות לעולמנו. תלמדו איך לעזור לו לישון טוב החל מיומו הראשון בהתאמה לגילו ותאפשרו לו שינה בריאה בתנאים המקסימליים שלהם זקוק.

לתינוקות מגיל 5 חודשים, פעוטות וילדים בוגרים יתאים ייעוץ שינה מלא.

ייעוץ השינה הזה הוא למעשה תהליך חינוכי מדורג שבו גם לומד ההורה לתת מענה מדוייק לצורך של ילדו. מגיל שבו אפשר כבר לרכוש הרגלים (ולשנות אותם) אנחנו מלמדים את התינוק/הפעוט להירדם עצמאית ולהתמסר לשינה רציפה. זאת בהתאם לצרכיו ההתפתחותיים ובהתחשב בגילו.

ייעוץ זה כולל את כל התהליך עד להשגת המטרה; מפגש/ים אישיים אונליין או פיסית, ליווי בין המפגשים (טלפוני או בהתכתבות), ואפילו ליווי אחרי שנפתר הבעיה. זאת כדי לוודא שהשינוי שבנינו הפך להתנהגות קבועה.

כל המוצג באתר הוא בגדר המלצה ובאחריות הקורא בלבד. אין זה תחליף להתייעצות מקצועית ו/או לטיפול רפואי.

החומרים המתפרסמים באתר בלעדיים לנופר לוטווין 

אין לעשות שימוש בכתוב החורג מכללי זכויות היוצרים והקניין הרוחני

כל העתקה/שכפול/העברה/הפצה/עריכה של החומר ללא אישור מהיוצרים אסורה בהחלט

לחצו כאן ליצירת קשר              לעמוד הפייסבוק

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now