ייעוץ שינה לגיל הרך

​תחת המטרייה של הדרכות ההורים, באותה גישה דיאלוגית רכה, ישנה אפשרות לקבל ייעוץ אישי אונליין בנושא שינת הילדים/התינוקות.

זהו לא אותו ייעוץ-שינה נפוץ שנותנות לרוב יועצות שינה, בו מלמדים שיטה אחת להרדים את הילד ומשוחחים רק על בעיית השינה. אצלי ההתייחסות היא רחבה : 

האופן בו ילדכם נפרד מהיום ועובר למצב שינה- יש בו הרבה מעבר לטכניקה, אלא עולם של יחסים ורגשות. לכן בדיאלוג, בהקשבה לצרכי הילד, בהתחשב בכל נסיבות חייו, בקצב שלו ובהתאם לרוח ההורים - נתאים את הפתרון לבעיה.

השינוי יכול להתחיל גם אצלכם כבר עכשיו!  רוצים הדרכה אישית איתי אונליין, בלי לצאת מהבית?  

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם לתיאום!

מה היתרון ביועצת שינה שהיא גם מדריכת הורים?

מדריכת הורים שיודעת גם לייעץ בשינה, ובפרט מתמחה בגיל הרך, תראה לא רק את בעיית השינה פרופר, אלא תבחן בראייה מערכתית את התמונה ותדע לשייך קושי לעוד משתנים. כך יאותר הפתרון האידיאלי למשפחה וימנע שימוש בשיטות הרדמות שאינן מתאימות (דבר שעלול לקרות כשמתעסקים אך ורק בשינה עצמה). לפעמים הקושי בשינה הוא סימפטום לקושי אחר, לא מודע, שצריך לזהות אותו ולתת לו מענה מדוייק ככל שניתן. לא פלסטר. ולפעמים זוהי אכן בעיית שינה נקודתית שהתרחשה בגלל הרגל, חוסר שימת לב, או חוסר ידע. גם בזה נוכל לטפל ביחד, בצורה ממוקדת שתתאים לאמונות ההורים.

כל ילד וכל בית הוא אחר והאתגר הוא להתאים את הפתרון ההולם ביותר לדיאדה שאתם. 

 

נכון ששינה היא פעולה טבעית שאין צורך ללמוד אותה, אך עובדה היא שהרבה הורים חסרי אונים סביב נושא השינה של ילדיהם, ולזה נרצה לתת מענה. מהפן ההתנהגותי אני מלמדת איך לא להקנות הרגלים שבהמשך ייצרו תלות מיותרת, ואיך להפטר מאלה שכבר ישנם. ניתן גם ללמוד להרדם עצמאית ובנחת מגיל מאד צעיר אם זה לא נוצר מעצמו. 

גישתי מתאימה גם למי שמתקשה לקבל את רעיון "אימוני השינה" שיש היום, שהרי אני לא מאמינה שצריך "לאמן" תינוק/ילד לישון. מי שצריך את ההדרכה הוא ההורה שאבד עצות, ולא הילד. 

אני כן מאמינה במיגור התניות שהורים לפעמים יוצרים למרות שאין בהם צורך.

אני מאמינה ששינה מושפעת מאד מיחסי הורה-ילד גם לאורך היום, ולא רק בלילה. נסכים שיחסים אפשר לתקן ולשפר בעזרת ייעוץ, ודרך כך, גם את השינה.

הדרכת ההורים ממוקדת השינה שלי פונה לתינוקות ולילדים עד גיל 8, כשלכל גיל מותאמים פתרונות אחרים, תואמים שלב התפתחותי.

ייעוץ השינה שלי כולל את כל התהליך עד להשגת המטרה; מפגשי וידאו אישיים, ליווי בין המפגשים (טלפוני או בהתכתבות), ואפילו ליווי אחרי שנמצא הפתרון. זאת כדי לוודא שהשינוי שבנינו הפך להתנהגות קבועה.

הדרכת שינה ליילוד

זוהי לא סדרת חינוך משום שמתחת לגיל 5 חודשים אנחנו עוד לא מתחילים תהליכי למידה. בנוסף, אנו, אנשי המקצוע, נוטים להאמין שעד גיל 3 חודשים לא רוכשים ממש הרגלים, אבל האם זה אומר שנכון יהיה להרים תינוק על הידיים בכל פעם שבוכה? האם זה אומר שעלינו להרדים אותו במנשא בכל תנומה, מבלי לחשוש שתהיה לזה השפעה? האם יש כלים לעזור ליילוד לישון בעולם שמחוץ לרחם?
יש הרבה מה לדעת, ובעיקר ממה להימנע כדי לא לפתח בעיות בהמשך, וכדי לתת מענה נכון לצורך של התינוק שלכם.
הדרכת שינה ליילוד היא שיחה אחת אונליין לזוג ההורים הטרי, שבה ימסרו טיפים להתמודדות עם החודשים הראשונים לחיו של התינוק ביותר שעות שינה, ובפחות סימני שאלה.
ההדרכה נבנתה בשיתוף עם אחות טיפת חלב ותיקה.

* עם זאת, אין לראות בהדרכה מסוג זה כתחליף לטיפול רפואי ו/או ייעוץ התפתחותי. מדובר על הרגלי שינה בלבד *

זו יכולה להיות גם מתנה לידה מיוחדת !  כתבו לי לפרטים

 

השובר הזה יכול להיות מתנה ממך ליולדת היקרה לך:

כל המוצג באתר הוא בגדר המלצה ובאחריות הקורא בלבד. אין זה תחליף להתייעצות מקצועית ו/או לטיפול רפואי.

החומרים המתפרסמים באתר בלעדיים לנופר לוטווין 

אין לעשות שימוש בכתוב החורג מכללי זכויות היוצרים והקניין הרוחני

כל העתקה/שכפול/העברה/הפצה/עריכה של החומר ללא אישור מהיוצרים אסורה בהחלט

לחצו כאן ליצירת קשר              לעמוד הפייסבוק

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now